Najít
 


generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 


 

Poodhalený Karoq

Škoda Auto uvolnila první fotografie některých detailů nového modelu Karoq. Světová premiéra automobilu se uskuteční 18. května na speciální akci ve Stockholmu.

 

Kompaktní SUV má délku 4382 mm, šířku 1841 mm, výšku 1605 mm a rozvor náprav 2638 mm. Zavazadlový prostor nabízí v pětimístném uspořádání interiéru základní objem 521 l. Po sklopení zadních sedadel je to již 1630 l. Při využití volitelně dodávaného systému VarioFlex, složeného ze tří samostatných, individuálně nastavitelných sedaček, která lze v případě potřeby vyjmout z vozu, se tato hodnota pohybuje mezi 479 a 588 l. V dvoumístné konfiguraci a po vyjmutí sedadel pojme zavazadelník až 1810 l nákladu.

Přístrojová deska je horizontálně rozdělená dekoračními prvky na mohutnější horní a menší spodní část. Čtyři velké výdechy ventilace jsou orientované vertikálně, dva z nich bezprostředně sousedí s vysoko v zorném poli umístěným velkoplošným dotykovým displejem ve skleněném designu. Řidič může regulovat intenzitu ambientního LED osvětlení a také přepínat mezi deseti různými odstíny světla.

 

 

 

 
12. 05. 2017 08:50 | Autor: Škoda Auto

Sdílet odkaz

Facebook Twitter E-mail
 
 
 

partneři ankety

 


Technický partner

 generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 partneři ankety

 

Technický partner

 

 

Vyhlašovatelé ankety

SDA SAP

 

Pořadatel

Sport Press