Najít
 


generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 


 

Polo už i na zemní plyn

Automobilka Volkswagen představila veřejnosti v Berlíně ve světové premiéře novou generaci modelu Polo. Na trh bude uvedena ještě v průběhu tohoto roku.

 

V nabídce jsou jak tři klasické výbavové linie Trendline, Comfortline a Highline, tak i speciální verze Beats (mj. s audiopřístrojem o výkonu 300 W) a sportovní provedení GTI (s výkonem 147 kW/200 k).

Již v základu jsou dostupné světlomety LED pro denní svícení s funkcemi Coming Home a Leaving Home, omezovač rychlosti a systém Front Assist pro detekci překážek před vozem s  nouzovým brzděním City a rozpoznáváním chodců.

Na přání lze získat adaptivní tempomat ACC. Novinkami jsou asistent pro sledování slepého úhlu, Park Assist, umožňující částečně automatizované vyjetí z parkovacího místa, a brzdění při manévrování, které automaticky ochrání vozidlo před drobným poškozením při parkování. Dveře se dají odemykat a motor spouštět prostřednictvím bezklíčkového přístupu Keyless Access.

Dalšími možnostmi individualizace jsou přední a zadní světlomety LED, klimatizace Air Care Climatronic včetně senzoru vlhkosti a slunečního záření a filtru alergenů, bezkabelová nabíječka pro chytré telefony, podvozek Sport Select s adaptivními tlumiči a panoramatické střešní okno.

Výkonové spektrum použitých pohonných jednotek sahá od 48 kW/65 k do 110 kW/150 k. Poprvé je k dispozici agregát na zemní plyn 1.0 TGI (66 kW/90 k). Kromě toho se do automobilu montují čtyři zážehové a dva vznětové motory, vždy opatřené zařízením start-stop a režimem rekuperace kinetické energie. Od výkonu 70 kW se kombinují s dvouspojkovou převodovkou DSG.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
21. 06. 2017 06:20 | Autor: Volkswagen

Sdílet odkaz

Facebook Twitter E-mail
 
 
 

partneři ankety

 


Technický partner

 generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 partneři ankety

 

Technický partner

 

 

Vyhlašovatelé ankety

SDA SAP

 

Pořadatel

Sport Press