Najít
 


generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 


 

Luxusní a sportovní Fiesta

Automobilka Ford rozšiřuje nabídku nové Fiesty o dvě další verze. Zákazníci si od začátku července tohoto roku mohou objednat varianty Vignale a ST-Line.

 

Výbava luxusní modifikace Vignale vychází z již známého provedení Titanium. Oproti němu ale navíc zahrnuje například automatickou klimatizaci, tempomat, zadní parkovací senzory, audiosystém s velkým osmipalcovým dotykovým displejem nebo bezklíčový vstup do vozu a startování (KeyFree). Za příplatek je k mání kožené čalounění se šestiúhelníkovým prošíváním, speciální osmnáctipalcová litá kola a metalický lak Milano Grigio.

Fiesta Vignale je k dostání se třemi podobami motoru 1.0 EcoBoost: 74 kW (ve spojení s automatickou převodovkou), 92 kW a v současné době nejsilnější 103 kW. Ta zvládne zrychlení z nuly na 100 km/h za rovných devět sekund a rozjede se na 202 km/h.

S agregátem 1.0 EcoBoost 92 kW začíná cena třídveřové Fiesty Vignale na 443 990 Kč.

ST-Line je opatřena sportovními sedadly a volantem, hliníkovými pedály, upraveným nastavením podvozku, multimediálním přístrojem Sync 3 s 6,5“ dotykovým LCD, startováním pomocí tlačítka, předními mlhovými světlomety či sedmnáctipalcovými ráfky z lehkých slitin. Prodává se buď se 74 kW, nebo 92 kW jednotkou 1.0 EcoBoost, a to vždy ve spojení s manuální převodovkou. Vůz lze zakoupit již za 379 990 Kč.

 

 

 

 
18. 07. 2017 09:45 | Autor: Ford

Sdílet odkaz

Facebook Twitter E-mail
 
 
 

partneři ankety

 


Technický partner

 generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 partneři ankety

 

Technický partner

 

 

Vyhlašovatelé ankety

SDA SAP

 

Pořadatel

Sport Press