Najít
 


generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 


 

Kolik stojí Koleos?

České zastoupení značky Renault uveřejnilo informace o cenách nového modelu Koleos, který se začíná prodávat na našem trhu. V nejlevnější podobě ho lze získat za 699 900 Kč.

 

V tomto případě se jedná o verzi ve výbavovém stupni Zen, s motorem Energy dCi 130 a pohonem předních kol. Zákazník získá například sedmnáctipalcové disky kol z lehkých slitin, čalounění v kombinaci látky a koženky, LED denní svícení, přední mlhové světlomety, zadní parkovací senzory, Handsfree kartu Renault, multimediální a navigační systém R-Link 2 se sedmipalcovým displejem či audio soustavu Arkamys.

Náročnějším uživatelům je určena varianta Intens (od 749 900 Kč), skýtající mimo jiné osmnáctipalcové ráfky z lehkých slitin, světlomety LED Pure Vision, zatmavená zadní okna, elektrochromatické vnitřní zrcátko, zadní a přední parkovací senzory a kameru, zadní sedadla s děleným opěradlem 1/3-2/3 s funkcí Easy Break nebo tablet R-Link 2 s 8,7” obrazovkou. Na výběr jsou pohonné jednotky Energy dCi 130 4x2, Energy dCi 175 4x4 a Energy dCi 175 4x4 s převodovkou X-Tronic.

Vrcholné provedení Initiale Paris (od 979 900 Kč) zahrnuje devatenáctipalcové disky ve speciálním designu, kožené čalounění Nappa, elektrické otevírání víka zavazadlového prostoru pohybem nohy pod zadním nárazníkem, ventilovaná a vyhřívaná přední sedadla a Bose Surround Sound System s dvanácti reproduktory. Agregát Energy dCi 175 X-Tronic přenáší výkon na všechna čtyři kola.

 

 

 
05. 05. 2017 06:15 | Autor: Renault

Sdílet odkaz

Facebook Twitter E-mail
 
 
 

partneři ankety

 


Technický partner

 generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 partneři ankety

 

Technický partner

 

 

Vyhlašovatelé ankety

SDA SAP

 

Pořadatel

Sport Press