Najít
 


generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 


 

Karoq půjde do prodeje v říjnu

Škoda Auto zahájila předprodej svého nového modelu Karoq. V základním výbavovém stupni Ambition začíná jeho cena na úrovni 529 900 Kč.

 

Vlastní prodejní fáze se rozjede 18. října.

Už ve standardu Karoq skýtá například dvouzónovou automatickou klimatizaci, infotainment Bolero s osmipalcovým displejem, osmi reproduktory, Bluetooth, konektivitou SmartLink+ a digitálním příjmem DAB, dešťové čidlo a Light Assist, zadní parkovací senzory, šestnáctipalcová kola Castor z lehkých slitin, tempomat s omezovačem rychlosti, asistent rozjezdu do kopce a vyhřívaná přední sedadla. Za 15 000 Kč je k mání paket Ambition Plus s LED hlavními světlomety s funkcí AFS, LED mlhovkami či rezervním kolem.

Vyšší provedení Style (od 584 900 Kč) obsahuje navíc LED hlavní světlomety a mlhovky s funkcí Corner, navigační systém Amundsen s osmi reproduktory, Bluetooth a konektivitou SmartLink+, barevnou MaxiDot obrazovku, přední a zadní parkovací senzory, adaptivní tempomat ACC, bezklíčkový vstup a startování Kessy, sedmnáctipalcové ráfky Ratikon či zatmavená okna Sunset.

Balíček Style Plus přidává za 23 600 Kč variabilní zadní sedadla, čalounění v kombinaci kůže a látky, rezervu a zadní parkovací kameru.

Motorová paleta se skládá ze čtyř pohonných jednotek. Všechny jsou přeplňované turbodmychadlem a mají přímé vstřikování paliva, zařízení Start-Stop a rekuperaci brzdné energie. Dvouspojkové automatické převodovky DSG se sedmi převodovými stupni jsou na přání k dispozici pro všechny agregáty za příplatek 50 000 Kč.

 

 

 

 

 
06. 07. 2017 07:45 | Autor: Škoda Auto

Sdílet odkaz

Facebook Twitter E-mail
 
 
 

partneři ankety

 


Technický partner

 generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 partneři ankety

 

Technický partner

 

 

Vyhlašovatelé ankety

SDA SAP

 

Pořadatel

Sport Press