Najít
 


generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 


 

Jak vypadá Vision E zevnitř

Škoda Auto uvolnila první kresby interiéru studie elektromobilu s názvem Vision E. Koncept bude ve dnech 19. až 28. dubna vystaven na autosalonu Auto Shanghai 2017.

 

Čtyři skořepinová sedadla jsou v mírně zvýšené pozici. Při otevírání dveří se natočí směrem ven a usnadní tak nastupování. Poté, co se elektricky ovládané dveře uzavřou, pootočí se zpět do své výchozí pozice. V režimu autonomního řízení se přední křesla automaticky nastaví do komfortní polohy. Přitom se samočinně upraví poloha volantu. Konstruktéři v zájmu zvětšení vnitřního prostoru zcela eliminovali středový tunel.  

Uprostřed palubní desky se nachází centrální dotykový displej, na kterém si mohou řidič a spolujezdec přečíst všechny informace a ovládat funkce a služby Škoda Connect. Každý cestující má pak k dispozici vlastní obrazovku, díky níž má přístup ke zprávám a zábavě.

Ve výplních dveří jsou integrovány takzvané phoneboxy, v nichž lze bezdrátově nabíjet chytré telefony. Osobní nastavení, data a sdělení ze smartphonu se dají sledovat a ovládat příslušným displejem. Ambientní osvětlení je možné měnit v deseti různých barvách.

 

 

 
06. 04. 2017 10:21 | Autor: Škoda Auto

Sdílet odkaz

Facebook Twitter E-mail
 
 
 

partneři ankety

 


Technický partner

 generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 partneři ankety

 

Technický partner

 

 

Vyhlašovatelé ankety

SDA SAP

 

Pořadatel

Sport Press