Najít
 


generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 


 

Inovované modely Škoda v prodeji

Škoda Auto Česká republika zahájila příjem objednávek inovovaných provedení svého bestselleru Octavia, sportovně laděné Octavie RS s vyšším výkonem a Octavie Scout.

 

Škoda Auto Česká republika zahájila příjem objednávek inovovaných provedení bestselleru Škoda Octavia. Sportovně laděná Octavia RS i Octavia Scout přicházejí s rozsáhlejší nabídkou moderních asistenčních a komfortních prvků, infotainmentu s rozšířenou konektivitou, novými Simply Clever prvky a bohatší paletou výbav na přání.

 

Škoda Octavia RS s cenou od 696 900 Kč (Combi RS od 731 900 Kč) nově nabízí ve standardní výbavě prvky v hodnotě více než 47 000 Kč. Standardem jsou Full-LED přední světlomety, LED mlhovky i zadní svítilny, infotainment Bolero s 8“ dotykovým displejem a SmartLink+, Bluetooth handsfree s hlasovým ovládáním, bezklíčkový přístup a startování Kessy či parkovací senzory vpředu i vzadu a multifunkční sportovní volant.

Pro ještě více sportovních zážitků má motor 2,0 TSI v Octavii RS výkon zvýšený na 169 kW (230 k), který byl dosud vyhrazený pro vrcholnou variantu RS 230.

Pro modely Octavia RS a Octavia Combi RS jsou k dispozici dvoulitrové motory TSI a TDI, přímo řazená šestistupňová převodovka nebo  automatická šestistupňová dvouspojková převodovka DSG a v kombinaci s motorem 2,0 TDI i pohon všech kol. Volitelný systém adaptivních tlumičů Dynamic Chassis Control (DCC) umožňuje měnit charakteristiku tlumičů.

 

Škoda Octavia Scout má cenu začínající na 759 900 Kč. V základní specifikaci má výbavu rozšířenou o prvky v hodnotě 82 800 Kč. Scout standardně disponuje např. Full-LED předními světlomety, LED zadními sdruženými svítilnami a ambientním osvětlením interiéru, vyhřívaným volantem, bezklíčkovým systémem Kessy a parkovacími senzory vpředu i vzadu. Standardem je infotainment Bolero s 8“ dotykovým displejem a SmartLink+, Bluetooth handsfree s hlasovým ovládáním a multifunkční volant. Terénní schopnosti podporuje Driving mode select s režimem Off-road.

Škoda Octavia Scout je v nabídce se zážehovým motorem 1,8 TSI nebo turbodieselem 2,0 TDI. Dodává se dodává výhradně s karoserií Combi a s pohonem všech kol.

 

 

Přepracované modely Škoda Octavia RS a Scout disponují rozšířenou konektivitou Škoda Connect se službami Infotainment Online a Care Connect. V rámci Infotainment Online je tak k dispozici například dopravní zpravodajství v reálném čase. Součástí Care Connect je kupříkladu vzdálený přístup k informacím o vozidle, asistenční služby dostupné stiskem tlačítka a nouzové volání eCall.

 

 

 

 
10. 01. 2017 15:05

Sdílet odkaz

Facebook Twitter E-mail
 
 
 

partneři ankety

 


Technický partner

 generální partner

hlavní partneři

 speciální partneři

 partneři ankety

 

Technický partner

 

 

Vyhlašovatelé ankety

SDA SAP

 

Pořadatel

Sport Press